Kim jest Łukasz Płoszajski?

Wielu niedowiarków wątpi w umiejętności Płoszajskiego jednak on regularnie udowadnia swoje umiejętności w starciu z dociekliwymi dziennikarzami. Popularne jest na przykład nagranie gdzie całkowicie rozbroił prowadzącą Polsat News zgadując jej rysunek. 

Żona ,dzieci, wiek

Łukasz Płoszajski urodził się 27 kwietnia 1978 roku zatem niedługo ukończy 44 lata. Od 2008 roku jest w związku małżeńskim z Emilią Oleksiak. Para doczekała się syna. 

Kariera aktorska 

Płoszajski to aktor głównie serialowy. Występował w serialu „Kryminalni”, „Fala zbrodni”, „Świat według Kiepskich”, „Pensjonat pod Różą” i wiele innych ról epizodycznych. Od lat związany jest z serialem „Pierwsza miłość” gdzie gra Artura Kulczyckiego. 

Haker umysłu

Łukasz Płoszajski ma jeszcze jedną działalność czyli kanał na youtubie „Haker umysłu: gdzie przedstawia swoje umiejętności związane z czytaniem ludzkich myśli. Określa siebie mianem mentalista – czyli osoba, która próbuje zrozumieć w jaki sposób myślą ludzie. Nie używa żadnych specjalnych magicznych sztuczek, pragnie wiedzieć nie co ludzie myślą ale jak działa cały proces myślowy i jak działa umysł ludzi. Płoszajski podkreślał, że jego umiejętności to nie jest wróżbiarstwo a coś z pogranicza psychologii.