Nauka matematyki, czyli karty Grabowskiego na plan!

Jednym z najciekawszych i najbardziej wciągających metod na naukę matematyki dla najmłodszych są w ostatnich latach karty Grabowskiego. Ta wyjątkowa seria gier edukacyjnych w zabawny i pełen humoru sposób pomaga dzieciom m.in. w odkrywaniu mnożenia i liczenia.

Karty Grabowskiego, jako sprawdzony sposób na matematykę

Mówi się, że matematyka jest jedną z tych nauk, które podane dziecku w nieodpowiedni sposób, mogą sprawić, że znienawidzi ono ten przedmiot na zawsze. Tym bardziej, rozpoczynając uczenie dziecka tej sztuki warto szukać takich opcji, które wywołają efekt wręcz przeciwny. W końcu matmę da się lubić!

Unikalne gry edukacyjne opracowane przez nauczyciela matematyki, Andrzej Grabowskiego są przykładem tego, jak uczyć dzieci, nie nudząc, nie męcząc, a bawiąc i rozweselając. Specjaliści podkreślają, że nauka przez zabawę, właśnie z wykorzystaniem tych kart, sprawdza się po prostu idealnie.

Co zawiera kolekcja tych gier? Trzy zestawy kart edukacyjnych: do nauki tabliczki mnożenia, do odkrywania magii dodawania i odejmowania oraz do zabaw logicznych, które ułatwią poznawanie świata matematyki. Całość można kupić m.in. w oficjalnym sklepie, zyskując przy tym atrakcyjny rabat, chociaż nawet i bez niego te karty są warte swojej ceny.

Ważne: karty grabowskiego nadają się zarówno do uczenia dzieci w domu, jak i w szkole. Na zajęciach w szkolnej sali będą cenną dla nauczycieli pomocą naukową, która obudzi w uczniach chęć dowiedzenia się więcej o matematyce i zarazem wywoła efekt lubienia przedmiotu, zamiast narzekania i typowego dla dzieci wykręcania się od lekcji.