Czy wiesz kim jest Sara Janicka?

Sara Janicka jest znaną tancerką. Na pewno kojarzymy ją już z programu „You Can Dance”, a dwa lata temu zadebiutowała także w programie „Taniec z gwiazdami”. Partnerował jej Akop Szostak bardzo popularny zawodnik MMA oraz były kulturysta pochodzenia rosyjskiego. Jego żoną jest Sylwia Szostak, którą chociażby kojarzymy z programu „Agent – Gwiazdy”.

Znana z You Can Dance

Sara Janicka dokładnie w roku 2015 wystąpiła w ósmej edycji programu „You Can Dane”. W programie tym zajęła wysokie ósme miejsce. Trzy lata później wystąpiła w programie „World of Dance”. Z kim była w parze? Występowała ze znanym tancerzem chociażby z „Tańca z gwiazdami” Kamilem Kuroczko. Para dotarła aż do półfinału. Sara Janicka zdobyła jako tancerka klasę międzynarodową „S”. Wygrała również zawody w artystycznej gimnastyce w Kairze (Egipt).

Gdy Sara Janicka brała udział w programie „You Can Dance” studiowała psychologię na bardzo dobrym Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Piękny taniec

Sara Janicka zaskakuje nas z każdym swoim występem. Zachwycała nas w „Tańcu z Gwiazdami”, w „You Can Dance”, jak i także teraz gdy występuje już stricte zawodowo. Jej występy nas wzruszają. Pamiętajmy ją zarówno z cudownych występów w parach, jak i także w niezapomnianych solówkach. Warto śledzić na bieżąco poczynania taneczne Sary, ponieważ możemy się tym samym otworzyć na kulturę oraz na poznanie nowych ruchów tanecznych. Jest to bardzo ważne dla osób, które się interesują zarówno sztuką, jak i także szeroko pojętym tańcem.