Paulina Gałązka zagra główną rolę w filmie „Dziewczyny z Dubaju

Tak naprawdę wiemy już od dawna, że Paulina Gałązka zagra w głośnej ekranizacji książki pod tytułem „Dziewczyny z Dubaju”. Kim jest ta blond piękność, którą czeka głośny debiut filmowy?

Praca wre

Musimy przyznać, że praca nad filmem „Dziewczyny z Dubaju” trwają w najlepsze. Dorota Rabczewska-Stępień (Doda) oraz Maria Sadowska ogłosiły polską obsadę filmu, którą ujawniają sukcesywnie. Do tej pory już się dowiedzieliśmy, że w ekranizacji bardzo głośnej książki Piotra Krysiaka zagrają między innymi Giulio Berruti oraz Luca Molinari. Pojawiają się także aktorzy z branży porno.

Wśród gwiazd polskich w filmie zagra również Paulina GałązkaCo więcej będzie to główna rola w tej głośnej nadchodzącej produkcji.

To prawdziwy talent

Doda bardzo chwali Paulinę Gałązkę. Mówi, że jest to dziewczyna złoto, perła, iskierka, jak i także promyczek tej ekipy filmowej. Poza tym jest oczywiście piekielnie zdolna. Przyznaje, że nie da się jej nie kochać. Do tego dodaje, że aktorce trudno jest się przebić przez bardzo hermetyczny świat kinematografii. Tutaj sprawdza się idealnie i właśnie takim utalentowanym aktorkom uwielbia dawać szansę. Przyznamy szczerze, że już nie możemy się doczekać tego filmu.

Odkąd dowiedzieliśmy się, że w głównej roli będziemy mieć przyjemność oglądać Paulinę Gałązkę, to jeszcze bardziej nie potrafimy się doczekać.

Mamy nadzieję, że premiera będzie miała miejsce już niedługo. Wiemy doskonale jak trudne czasy nastały do premier filmowych oraz rynku kinematografii. Ciągle są przekładane w związku z pandemią koronawirusa.