Kim jest Ariadna Majewska?

Ariadna Majewska jest modelką, która popularność swoją buduje głównie na Instagramie. Jest skuteczna. W krótkim stosunkowo czasie udało jej się zebrać prawie dwieście tysięcy obserwujących.

Zawieszenie profilu

Ariadna Majewska cieszy się ogromną popularnością na Instagramie Jednak jej profil został zawieszony przez administrację serwisu i to bez podania konkretnej przyczyny. Jednak krzywda Ariadny nie jest zbyt błaha. Zablokowanie instagramowego konta, które w coraz to większym stopniu staje się źródłem głównych dochodów dla całej plejady influencerów w naszym kraju, każdemu się może przytrafić. Problem jest w tym, że użytkownik całkowicie jest bezradny wobec decyzji serwisu.

Instagram rządzi

Bez dwóch zdań Instagram jest w ścisłej czołówce mediów społecznościowych. Dotyczy to nie tylko Polski, ale w zasadzie całego świata. Każdego dnia z niego korzysta około 1,4 miliona Polek, jak i także nieco ponad dwieście tysięcy Polaków. Według ekspertów znacznie większy udział kobiet na Instagramie jest uzależniony głównie od tego, że sama lifestyle’owa tematyka jest dla płci pięknej znacznie bardziej interesująca, niż dla mężczyzn bez względu na medium czy też na serwis.

W Polsce łącznie jest około trzech milionów użytkowników tejże aplikacji. Dla części z nich Instagram to źródło zarobku. Influencerzy najpopularniejsi zarabiają tutaj na promowaniu wielu usług oraz produktów. Wiele firm także buduje marki swoje między innymi dzięki zdjęciom, które są publikowane właśnie na Instagramie.

Zostaw odpowiedź