Czy Ewa Gawryluk ponownie znalazła miłość?

Pod koniec 2021 roku Ewa Gawryluk poinformowała, że po 22 latach małżeństwa rozwodzi się z Waldemarem Błaszczykiem. Teraz, wskazuje na to, że umawia się z innym mężczyzną. Jednak nie ma pewności czy to oznacza, że znalazła ponownie miłość.

Ewa Gawryluk zyskała ogólnopolską rozpoznawalność między innymi dzięki roli w Na Wspólnej, gdzie od 2003 roku wciela się w postać Ewy. Prywatnie w roku 1999 wyszła za mąż za aktora Waldemara Błaszczyka, którego także możemy oglądać w serialu. Rok po ślubie na świat przyszła ich córka Maria. Wydawało się, że są bardzo udanym małżeństwem, tym większym zaskoczeniem była informacja o rozwodzie gwiazd, o którym poinformowali w 2021 roku. Wielu fanów Ewy zastanawiało się, czy aktorka odnajdzie szczęście u boku innego mężczyzny. Niedawno kobieta poinformowała, że była na randce. Czy Ewa Gawryluk jest w kolejnym związku?

Ewa Gawryluk zaskoczyła swoich fanów, publikując na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w kokpicie samolotu. Jeden z internautów zapytał żartobliwie, dokąd leci aktorka. Ewa nieoczekiwanie odpowiedziała, że właśnie wraca z randki.

Krótki lot, powrót z randki – skomentowała.

Ta wypowiedź sugeruje, że aktorka może mieć już nowego ukochanego, jednak nie podała żadnych szczegółów na temat swojego towarzysza z randki. Trudno więc powiedzieć, czy to był tylko żart czy też faktycznie Ewa ma już nowy związek. Fanów aktorki na pewno zainteresowała ta informacja, a niektórzy z pewnością czekają na kolejne wieści z jej życia prywatnego.