Kim jest Julia Kobus?

Pracująca, odważna oraz młoda mama we Francji to właśnie Julia Kobus. Jest to influencerka lifestylowo-parentingowa. Kobieta w bardzo naturalny oraz przystępny sposób pokazuje swoje życie codzienne. W swoim profesjonalnych vlogach dzieli się urokami młodej oraz pracującej matki, która mieszka na obczyźnie, swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami, które dotyczą między innymi prowadzenia domu czy też wychowania dziecka. Często także porusza trudne tematy oraz nie boi się wyrażać opinii.

Świetny kanał

Kanał, który prowadzi Julia Kobus jest adresowany do bardzo szerokiej grupy widzów. Odbiorcami mogą być nastolatki, młode kobiety, które wkraczają w dorosły świat, jak i także matki oraz żony, które z kolei są świeżo upieczone.

Julia Kobus na kanale porusza wszelkie tematy, które są związane z wychowaniem synka – Alexa. Uwielbia także pokazywać życie codzienne – pomiędzy pracą, domem oraz czasem wolnym. Modowe oraz urodowe zagadnienia na tymże kanale, to świetne uzupełnienie do vlogów, co wyróżnia Julię spośród innych kanałów o tejże tematyce. Julia czuje się najlepiej jednak w uwiecznianiu czy też opowiadaniu o swoim życiu w swoich codziennych vlogach, w które angażuje z pomysłem swojego ukochanego synka Alexa.

YouTuberka dla znanych marek

Kanał należący do Julii Kobus jest wręcz idealny dla marek, które są związane z parentingiem – produktów, które ułatwiają życie dzieciom i rodzicom, a także spożywczych marek. Na tym kanale dodatkowo sprawdzić się mogą różne rozrywkowe artykuły dla dzieci. Syn Julii jest już w odpowiednim weku, aby testować ze swoją mamą zarówno zabawki, jak i także akcesoria dla dzieci.