Ewelina Ruckgaber – aktorka znana między innymi z „Gliniarzy”

Ewelina Ruckgaber była uczestniczką dwunastej edycji programu pod tytułem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Sławę przyniósł jej serial „Gliniarze”. W serialu tym wciela się w rolę pani aspirant Natalię Nowak. Co jeszcze wiemy o tej utalentowanej kobiecie?

Warszawianka z ogromnym talentem

Ewelina Ruckgaber pochodzi z Warszawy. Jest bardzo znaną i popularną aktorką nie tylko filmową, jak i także teatralną. Mało kto wie także, że jest wokalistką oraz prezenterką telewizyjną. Jest po szkole teatralnej, którą ukończyła we Wrocławiu.

Ewelina na pewno nie wygląda, ale zadebiutowała już w roku 1998 w bardzo popularnym serialu „Tata, a Marcin powiedział”. Współcześnie jest znana także z występów w serialu „Pierwsza miłość”, „Na wspólnej”, „Na sygnale” czy też „Drogówka”. Jednak jeśli zapytalibyśmy widzów skąd ją najbardziej znają, to niewątpliwie byłby to serial „Gliniarze”. Natalia Nowak przez nią grana to bardzo lubiana aspirant sztabowa.

Udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

To, że Ewelina Ruckhaber ma przepiękny głosi nikogo nie zdziwiło. Mogliśmy ją podziwiać przecież w wielu spektaklach na deskach teatru. Podkładała również głos do wielu bohaterów animowanych filmów oraz reklam.

Nic dziwnego, że dostała propozycję wzięcia udziału w dwunastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W programie dała prawdziwy popis. Pomimo, że wiedzieliśmy iż śpiewa przepięknie, to jej występy przeszły wszelkie nasze oczekiwania. Każdy jej występ był przepiękny. Widać, że aktorka wkładała wszelkie siły w przygotowania i nigdy nie podchodziła do występów spontanicznie.