Kim jest Olga Łasak?

Olga Łasak to bielszczanka, która jest aktorką oraz wokalistką. Jest także absolwentką Studium Wokalnego Teatru Muzycznego w Gliwicach. Pracuje obecnie w Bielskiej Szkole Aktorskiej, jak i także Piwnicy Artystycznej imienia Marii Koterbskiej. Do tego występuje w kabarecie TON z Bielska-Białej, Czesuaf z Poznania oraz także można ją podziwiać w Bielskiej Scenie Kabaretowej. Jakby zajęć było jeszcze mało to aktorka dubbinguje filmy animowane, prowadzi telewizyjne programy rozrywkowe czy też prowadzi warsztaty wokalne. Przygotowuje się także w wolnych chwilach do tych wszystkich powyższych zajęć.

Dubbing

Olga Łasak w dubbingu jest naprawdę świetne. Szczególnie ma trudne zadanie, ponieważ mówi głosami kilku postaci. Co więcej aktorka pierwszy raz została komentatorką telewizyjną Jednak to nie tylko jej jedyny pierwszy raz. Również pierwszy raz zagrała rolę główną w fabularnym filmie oraz pierwszy raz prowadziła kabareton w amfiteatrze. Można także wspomnieć o jej pierwszym razie w stanie nieważkości. Widać, że aktorka bardzo mocno przyspieszyła i żyje na przeróżnych frontach.

Życie prywatne aktorki

Aktora także się zaręczyła. Nie były to byle jakie oświadczyny. Bowiem mogło je podziwiać około czterystu świadków. Aktorka przyznaje, że zaręczyny te kompletnie ją zaskoczyły. Miały bowiem miejsce na scenie w Teatrze Polskim, podczas spektaklu. Przyznaje, że popłakała się ze szczęścia i wzruszenia.

Na sam koniec dodajmy, że aktorka nie posiada prawa jazdy i nie chce go mieć. Przyznaje, że zwykle podczas jazdy samochodem jest już tak zmęczona, że woli się przespać.

Zostaw odpowiedź